Остання редакція: 13 жовтня 2017

Українсько-французький семінар з питань розвитку місцевого самоврядування в Україні

13-10-2017

10 жовтня 2017 року відбулося засідання науково-студентського гуртка кафедри публічного управління та адміністрування в Управлінні праці та соціального захисту населення Уманської міської ради. Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення міста Умані. Організаційну структуру даної установи представляє 16 відділів, де працює 270 працівників, зокрема і випускники нашого навчального закладу. До складу організації входять центр соціальних послуг, центр сім’ї та молоді, територіальний центр, три будинки для престарілих людей та приюти для бездомних осіб. Слід відмітити, що завдяки наполегливості її керівника Галини Кучер організація перебуває в стані постійного розвитку та  удосконалення, а якість надання соціальних послуг у м. Умань постійно покращується.

Студентів та викладачам гостинно зустріла Кучер Галина Михайлівна. У її кабінеті відбувся семінар на тему: «Розвиток місцевого самоврядування в Україні». На даній зустрічі була присутня французька делегація, представники якої займаються саме цими питаннями. Начальник Управління відмітила, що саме французька модель побудови місцевого самоврядування взята за основу у місті Умані. Частково також були використані іспанська, польська та литовська моделі розвитку місцевого самоврядування.

З уст Галини Кучер прозвучало багато цінної інформації щодо стану соціальної служби в Україні та у м. Умані, її організаційно-управлінської структури, розвитку місцевого самоврядування та шляхів вирішення проблемних питань. Через перекладача здійснювався обмін інформацією між нашою і французькою делегацією та велася дискусія.

Двохгодинна зустріч  виявилася дуже корисною і продуктивною. Гості подякували Галині Михайлівні за організовану зустріч та теплий прийом з надією на подальшу співпрацю.

К.е.н., доцент О.А. Роєнко

К.с.-г.н., доцент М.І. Дяченко