Остання редакція: 02 квітня 2016

Менеджери вивчали передовий досвід ПАТ «Уманьферммаш»

09-03-2016

Розпочався весняний тур поїздок кафедри менеджменту організацій на виробничі об'єкти. Цього разу 9 березня викладачі та студенти-дипломники цієї кафедри відвідали одне з найпотужніших підприємств міста Умані – ПАТ «Уманьферммаш», генеральним директором і власником якого є Ліпкан Анатолій Васильович. Слід відмітити, що лише за останніх 10 років підприємство змінило трьох власників.

Підприємство було створене в 1970 році як державне. Продукція його використовувалась на тваринницьких фермах Радянського Союзу та братніх соціалістичних країн Куби і Монголії. Розташоване воно на площі 50,9 га, має  значні виробничі площі, загальна розгорнута площа споруд – 126 тис. кв.м., всі будівлі - залізобетонні споруди 1970-1972 року. Сьогодні на підприємстві працює біля 600 робітників.

ПАТ «Уманьферммаш»  спеціалізується на виробництві різноманітної сільськогосподарської техніки, яку виробляють за сучасними європейськими і світовими зразками. Це, в свою чергу, ґрунтообробна техніка, машини для тваринництва та кормовиробництва, переробні комплекси,  комплекси для збирання коренеплодів, засоби для транспортування сільськогосподарських продуктів, товари народного споживання і запасні частини для сільськогосподарської техніки.

Гостей доброзичливо зустрів заступник генерального директора з маркетингу і збуту продукції Аркуша Сергій Петрович, який і провів екскурсію по підприємству. Студенти і викладачі відвідали виставку  сучасної високопродуктивної сільськогосподарської техніки, виробничі цехи, ознайомилися при  цьому з конвеєрно-поточною  технологією виробництва та складання техніки. Також було продемонстровано роботу сучасної  комп'ютерно-лазерної установки «Араміс», за допомогою якої швидко і точно виробляють деталі для техніки та інші товари народного споживання.

Гості були вражені побаченим, студенти задавали багато запитань, зокрема виробничо-управлінського характеру, а з боку викладачів навіть були надані пропозиції виробництву.

Наприкінці зустрічі з генеральним директором були укладені договори про співпрацю та відкриття філії кафедри на виробництві, а також узгоджено графік подальшого відвідування підприємства.

Олег Роєнко, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій