Остання редакція: 01 травня 2016

В Уманському НУС пройшли студентські дебати

29-04-2016

Відповідно до плану заходів науково-дослідної лабораторії кафедри менеджменту організацій «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку» та Національної мережі ВНЗ-партнерів «Вищі навчальні заклади і сталий розвиток громад» в Уманському національному університеті садівництва пройшов І тур відбіркового конкурсу серед студентських команд з метою визначення переможця для подальшої участі у ІІ турі Всеукраїнських змагань з інтелектуальної гри «Дебати» у м. Одеса.

Модератором заходу виступила доцент кафедри менеджменту організацій Людмила Малюга. Змагання оцінювало журі у складі доцента кафедри менеджменту організацій Оксани Загороднюк, доцента кафедри менеджменту ЗЕД та логістики Юлії Зборовської та аспірата Павла Богачика – учасника попередніх Всеукраїнських студентських дебатів у м. Полтава.

У внутрівузівському змаганні взяли участь студенти різних факультетів та курсів навчання. Особливо гострі дискусії виникли навколо наступних тем:

1. Сучасні технології у сільському господарстві не шкодять довкіллю територіальної громади.
  2. Громадян України  можуть бути об’єднані однією національною  ідеєю.
  3. Врятувати Україну від кризи можна шляхом зміни керівництва старшого покоління  на молодих фахівців в різних галузях.
  4.  Будь який мир краще війни.

У результаті проведених змагань перемогу отримала команда «Кіпіш», до якої ввійшли студенти факультету менеджменту різних спеціальностей. Друге місце посіла команда «Камерунці» і третє – «Імперія».

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у наступному турі, що відбудеться 16-17 травня у м. Одеса.

Людмила Малюга, к.е.н., доцент кафедри менеджменту організацій