Остання редакція: 02 квітня 2016

Викладачі кафедри менеджменту організацій ознайомились з організацією роботи ПАТ «Лебединський насіннєвий завод»

15-03-2016

Одним із прикладів ефективного управління та соціальної відповідальності агробізнесу є робота групи компаній «Лебединський насіннєвий завод».

Група компаній «ЛНЗ» входить до сотні найпотужніших агропідприємств України, являє собою вертикально-інтегрований агропромисло­вий холдинг, основним напрямком бізнесу якого є насінництво, агровиробництво, зерновий бізнес та дистрибуція. Підприємство отримує значні прибутки, які використовує на розвиток підприємства та сільських громад.

ГК «ЛНЗ» є визнаним лідером з польового ви­рощування (гібридизації) і активно розвиває напрямок доведення отриманої сировини до посівних стандартів якості. Зокрема, агровиробництво включає в себе вирощування зерно­вих і олійних культур, а також молока та м’яса. Агро­виробничий напрямок діяльності об’єднує групу із 20 агрофірм в Черкаській і Сумській областях, які загалом  обробляють 49,7 тис. га землі. Зерновий бізнес полягає у купівлі і продажу зернових, зберіганні вирощеної продукції рослинництва на власному сертифікованому елеваторі, напольних складах, наданні послуг елеватора.

ГК «ЛНЗ»  є лідером в Україні з дистрибуції насіння цукрового буряка та кукурудзи. Продукція рослинництва реалізується як на території України, так і на експорт. Активно розвиваються й інші напрямки поставок оборотних засобів агровироб­ництва.

Викладачі кафедри менеджменту організацій відвідали один з підрозділів компанії ПАТ «Лебединський насіннєвий завод». Цей сучасний калібрувальний завод було зве­дено у рекордно швидкі терміни – всього за півроку.

Директор ПАТ «ЛНЗ» Анатолій Ткаченко провів екскурс не лише цехами обробітку насіння, а й розповів про історію підприємства, його основні пріоритети та стратегічні цілі.

На думку Анатолія Миколайовича, успішний добір менеджерського персоналу і трудо­вих ресурсів – це одна з найважливіших умов на шляху до загального успіху. Тому, особлива увага на підприємстві приділяється розвитку персоналу, запровадженню передових технологій з управління людськими ресурсами, контролю ефективності.

Справжній командний дух, корпоративна культура, меценатство, соціально відповідальний бізнес ось запорука успіху і великі переваги цього великого колективу!

Оксана Загороднюк, к.е.н.,доцент

кафедри менеджменту організацій