Остання редакція: 06 жовтня 2018

Виробнича практика-важливий елемент виробничого процесу

На кафедрі «Публічного управління та адміністрування» у присутності комісії завідувача кафедри д.е.н., доцента Петренко Н.О., к.е.н., доцента Митяй О.В., к.е.н., старшого викладача Мовчанюк А.В відбувся захист звітів з виробничої практики студентами 21м-пб групи спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

Для захисту звітів магістри підготували  інформативні доповіді та презентації, продемонструвавши належний рівень теоретичної та практичної підготовки. У виступах були розкриті питання державного регулювання процесів децентралізації в Уманському районі Черкаської області та створення об’єднаних територіальних громад Тульчинського району Вінницької області.  Магістрантка Інна Ходзіцька-Іваненко вдало проаналізувала інформаційно-аналітичну роботу Управління праці та соціального захисту населення Оратівського РДА Вінницької області.

Студенти ділилися своїми враженнями та здобутками, обговорювали труднощі та перспективи з членами Комісії.

У підсумку, було наголошено на тому, що матеріали виробничої практики в подальшому можуть бути використані магістрами під час написання наукових і магістерських робіт.