Остання редакція: 17 січеня 2019

ВІТАЄМО Григорія Олександровича КОВАЛЕНКА З ЮВІЛЕЄМ!

У прекрасний зимовий день 17 січня свій 60-річний ювілей святкує Коваленко Григорій Олександрович! Його добре знають в університеті, оскільки ще з 1986 року Григорій Олександрович назавжди пов’язав своє життя із нашим навчальним закладом.

Святкування ювілею — добра традиція, яка дає можливість ще раз пережити яскраві моменти пройденого шляху, оцінити нинішні успіхи, заглянути в майбутнє, серцем торкнутись найбажанішої мрії.

Роки наповнили Ваше життя творчими здобутками, повагою колег, розумінням близьких, захопленням Ваших студентів.

Колектив кафедри цінує Вашу чуйність, життєву мудрість, сердечну щирість. Особлива Ваша риса — глибока повага до друзів і вміння дружити. Ваш талант організатора, менеджера, науковця і мудрого порадника викликають глибоку повагу у колег, однодумців співробітників і студентів університету. Ми горді з того, що працюємо з Вами в одному колективі.

Вельмишановний і дорогий Григорію Олександровичу! Сьогодні ми  сердечно вітаємо Вас із ювілейним Днем народження!

Зичимо Вам, дорогий наш ювіляре, міцного здоров’я на довгі роки, удачі, радості, натхнення. Нехай Ваш життєвий шлях і в подальшому буде увінчаний миром і добром, а  дім наповнюється теплом і добробутом!

З повагою та любов’ю, колектив кафедри

публічного управління  та адміністрування