Остання редакція: 30 листопада 2018

Всеукраїнська студентська олімпіада на кафедрі публічного управління та адміністрування

28 листопада 2018 року на кафедрі публічного управління та адміністрування відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованих навчальних дисциплін спеціальності “Публічне управління та адміністрування”.

У відповідності до наказу по Уманському НУС №01-06/115 від 16.10.2018 р. було сформовано конкурсну комісію  у складі голови комісії д.е.н., доцента Петренко Н.О. та членів комісії: к.е.н., доцента Митяй О.В., к.е.н., доцента Світового О.М.,  к.е.н., старшого викладача Мовчанюк А.В.

Голова комісії Наталія Петренко у вступному слові ознайомила студентів 31-пб та 11 м-пб груп з правилами проведення олімпіади.

За результатами перевірки тестових та ситуаційних завдань конкурсна комісія визначила переможців:

І місце – студентка 11 м-пб групи Савелюк Тетяна Павлівна;

ІІ місце – студентка 31-пб групи Захарченко Марія Анатоліївна;

ІІІ місце – студент 31-пб групи Шевчук Богдан Ігорович.

Колектив кафедри вітає переможців та бажає подальшого успіху у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади!

Олександр Світовий, доцент кафедри публічного управління та адміністрування