Остання редакція: 02 квітня 2016

Всеукраїнські змагання з інтелектуальної гри «Дебати»

02-04-2016

Науково-дослідна лабораторія «Ресурсний центр зі сталого місцевого розвитку» кафедри менеджменту організацій оголошує відбірковий конкурс студентських команд (3 особи), які представлятимуть Уманський національний університет садівництва на Всеукраїнських змагання з інтелектуальної гри «Дебати». Студентські дебати проводяться щорічно Національною мережею ВНЗ-партнерів «Вищі навчальні заклади і сталий розвиток громад» за підтримки Спільного Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на базі одного з партнерських ВУЗів.

Метою змагань є популяризація сталого розвитку, підтримка обдарованих студентів, розвиток у студентів лінгвістичних, інтелектуальних і соціальних навичок та умінь, здібностей вести переговори та дискусію, вміння доведення власної точки зору та переконання, виховання у молодого покоління толерантності. Тематика дебатів пов’язана з висвітленням питань, пов’язаних зі сталим розвитком громад на місцевому рівні, роботою органів державної влади та місцевого самоврядування, управлінням соціально-економічним розвитком сільських територій, екологічною безпекою, використанням енергозберігаючих технологій у сільській місцевості тощо.

Попередні заявки для участі команд у відбірковому турі на базі університету подаються до 25 квітня 2016 року (включно) на електронну пошту кафедри менеджменту організацій manager@udau.edu.ua з поміткою «Студентські дебати». Дебати відбудуться 28 квітня 2016 року.

Додаткову інформацію про проведення студентських дебатів в університеті можна отримати у доцента кафедри менеджменту організацій, к.е.н. Малюги Людмили Миколаївни за тел. 3-33-04 або надіславши запит на електронну пошту manager@udau.edu.ua

Положення та правила проведення студентських дебатів додаються.