Остання редакція: 24 вересня 2018

Засідання наукового гуртка кафедри публічного управління та адміністрування

24 вересня 2018 року відбулося засідання наукового гуртка кафедри публічного управління та адміністрування, в якому прийняли участь студенти 31-пб та 21-к-пб груп і викладачі кафедри. Тема зустрічі – «Наукова робота студента – важлива частина навчання та розвиток творчої особистості». Керівник наукового гуртка доцент Світовий О.М.

На засіданні студенти ознайомилися з принципами, методами, інструментарієм наукової та дослідницької роботи. Також було наголошено, що науково-дослідна робота студентів підсилює активні, творчі начала в навчальному процесі, слугує потужним засобом селективного відбору кадрів для підготовки молодих вчених.

Фахівці, котрі мають досвід студентської наукової роботи, виявляють більш оригінальне мислення, як правило, досягають визначних успіхів у своїй професійній діяльності. В ході дискусії студенти на численні запитання отримали від викладачів вичерпні відповіді.

Керівник наукового гуртка Олександр Світовий