Остання редакція: 07 листопада 2017

На кафедрі публічного управління та адміністрування видано електронний збірник наукових праць студентів

07-11-2017

З нагоди відзначення Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй та 25-річчя Представництва ООН в Україні кафедрою публічного управління та адміністрування Уманського національного університету садівництва видано електронний збірник наукових праць студентів «Роль ООН у вирішенні глобальних проблем у світі». До збірника увійшли кращі роботи, які були подані студентами на конкурс наукових робіт, а їх автори віздначені цінними подарунками за підтримки Представництва ООН в Україні.

Наукові роботи ґрунтуються на результатах самостійного дослідження одного з аспектів діяльності роботи ООН в напрямках: прав людини, миру, безпеки, сталого розвитку та глобального партнерства.

До збірника увійшли такі статті:

Захарченко М. Національна безпека як основа захисту суспільства та гарантії її забезпечення.

Миколайчук І. Розвиток миротворчої діяльності ООН.

Мусієнко І. Система захисту прав людини в рамках ООН.

Поляніцька А. Глобальний внесок Організації Об’єднаних Націй у функціонування міжнародного туризму.

Ходзіцька-Іваненко І. Тероризм як одна із головних глобальних проблем.

Шевчук Б. Права людини згідно Конституції України.

Шестакова Є. Україна як непостійний член Ради Безпеки ООН.

Нагадаємо, що конкурсною комісією кафедри публічного управління та адміністрування було відібрано 7 студентських наукових робіт. Проте, за результатами конкурсного відбору комісія визначила трьох переможців, якими стали:

1. Інна Ходзіцька-Іваненко –  (11 – м – пб);

2. Анастасія Поляніцька – (11 – м – тм);

3. Марія Захарченко –  (21 – пб група).

Збірник наукових праць студентів «Роль ООН у вирішені глобальних проблем у світі» / Уманський національний університет садівництва. – Умань : УНУС, 2017. – 51 с.

Участь студентів у науковій роботі з нагоди відзначення Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй дає змогу привернути увагу молодого покоління до глобальних цілей сталого розвитку та можливих шляхів їх реалізації у майбутньому.

Прес-центр кафедри публічного управління та адміністрування