Остання редакція: 29 вересня 2017

Ознайомлення викладачів і студентів із діяльністю інститутів громадянського суспільства в аграрній сфері

27-09-2017

26 вересня 2017 року викладачі та студенти першого та п’ятого курсів спеціальності "Публічне управління та адміністрування" відвідали компанію «Дикун» в м. Умань. Головною метою діяльності компанії «Дикун» є успішне впровадження світових ноу-хау та передових технологій ведення аграрного бізнесу в Україні.  Компанія тісно співпрацює з інститутами громадянського суспільства (асоціаціями, громадськими спілками, громадськими організаціями), діяльність яких пов'язана з наданням послуг своїм членам у галузі сільського господарства та лобіювання їх інтересів.

Під час заходу перед студентами виступили керівники структурних підрозділів компанії та організацій у сфері сільського господарства: Алла Чухрій – керівник комерційного відділу; Євгенія Паніна – керівник кадрової служби ПП «Фенікс Агро»; Алла Науменко - провідний менеджер Асоціації виробників молока; Наталія Задорожня - менеджер Всеукраїнської агарної Ради з питань експорту та продовольства та Руслана Бутило - керівник аналітичного відділу Асоціації виробників цукру, які детально розповіли про організаційну структуру та структуру управління компанією, організацію роботи підрозділів та структуру надання консультаційних послуг, а також поділилась власним досвідом роботи в успішних проектах компанії, таких як: Міжнародний молочний конгрес, Агро Інвест Форум, Битва титанів та інші.

На завершення зустрічі співробітники компанії запросили студентів для проходження практики і виробничого стажування у інститутах громадянського суспільства  з метою їх подальшого працевлаштування.

Сергій Приліпко,

зав. кафедри публічного управління та адміністрування,

співорганізатор заходу