Остання редакція: 10 листопада 2016

Знайомство з роботою Уманського районного центру зайнятості

9 листопада 2016 року викладачі кафедри публічного управління та адміністрування Роєнко О.А., Світовий О.М., Дяченко М.І., Мовчанюк А.В. разом зі своїми студентами провели виїзне засідання науково-студенського гуртка до Уманського районного центру зайнятості. Гостей привітно зустріли директор Центру, випускник економічного факультету нашого ВУЗу Скрипник Василь Федорович та його заступник Шабаш Михайло Володимирович. У ході зустрічі делегацію з університету було ознайомлено з організаційною та управлінською структурою установи, основними видами надання адміністративних послуг для клієнтів Умані й Уманського району. Була проведена екскурсія по всіх чотирьох відділах організації: інформаційному, відділу обслуговування безробітних, відділу по взаємодії з роботодавцями, відділу адміністративно-господарських послуг.

Основними завданнями центру зайнятості є:

1) сприяння громадянам у підборі відповідної вакансії;

2) надання роботодавцям послуг з добору працівників;

3) забезпечення матеріальних виплат по безробіттю;

4) участь в організації проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру;

5) організація підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації безробітних та навчання з будь-якої робітничої професії;

6) проведення професійної орієнтації населення;

7) організація ярмарки вакансій та ряд інших завдань.

Заключним етапом даної зустрічі було проведення семінару, на якому виступив директор Центру зайнятості і детально розповів про його роботу, а також відповів на всі запитання студентів та викладачів.

На семінарі сторони домовились про підписання договору про співробітництво та про створення філії кафедри публічного управління та адміністрування на базі Уманського районного центру зайнятості, що дозволить безперешкодно студентам проходити виробничу практику і стажування, одержувати необхідну інформацію з написання дипломних та магістерських робіт.

Роєнко О.А., доцент кафедри публічного управління та адміністрування