Остання редакція: 16 листопада 2018

Зустріч Олександра Цебрія з студентами факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва

14 листопада в малому залі засідань Уманської міської адміністрації відбулась зустріч викладачів кафедри публічного управління та адміністрування і студентів факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва з міським головою Олександром Цебрієм.

Зустріч проходила у формі бесіди та діалогу. Очільник міста звернув увагу на ключові питання роботи органів місцевого самоврядування; Уманської громади; комунальної та соціальної служб; освіти, туризму та спорту; залучення інвестицій в місто на якісну охорону здоров’я, безпеку громадян та перспективи розвитку інфраструктури Умані. Також міський голова наголосив на важливості для населення реформування органів місцевого самоврядування та децентралізація влади.

Олександр Володимирович на заключному слові привітав студентську молодь з Міжнародним днем студента та зазначив: «Студенти завжди були авангардом української молоді. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях залежить майбутнє міста і країни. Ми чекаємо на Вас, молодих, талановитих, амбіційних, з новими прогресивними ідеями в органах місцевого самоврядування». Подякував за розуміння, активну громадську позицію та патріотизм.

Микола Дяченко