Остання редакція: 07 грудня 2018

ЗУСТРІЧ В УПРАВЛІННІ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ УМАНСЬКОЇ РДА ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ

06 грудня 2018 року відбулася зустріч в Управлінні агропромислового розвитку Уманської районної державної адміністрації викладачів та студентів факультету менеджменту спеціальності «Публічне управління та адміністрування з консультантом Проекту «Аграрні розписки в Україні» Романом Кулібабою та аналітиком зернових і олійних культур компанії SPIKE INVEST SOLUTIONS Ольгою Харабара.

В своїй доповіді Роман Кулібаба розповів про Проект «Аграрні розписки в Україні», який впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією IFC, членом Групи Світового банку, у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією. Метою проекту є покращення доступу до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгоспвиробників шляхом запуску в Україні інструменту фінансування «аграрні розписки». Основні партнери Проекту: органи державної влади (Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство юстиції України); приватний сектор (постачальники матеріально-технічних ресурсів, банки, зернотрейдери), міжнародні організації. Роман наголосив, що в результаті роботи Проекту малі та середні сільськогосподарські товаровиробники отримають ефективний інструмент, що сприятиме залученню додаткових фінансових та матеріально-технічних ресурсів за рахунок прозорості відносин із кредитором та здешевлення процедури оформлення у порівнянні з іншими інструментами.

Ольга Харабара доповнила Романа Кулібабу своєю доповіддю про огляд ситуації на аграрних ринках станом на 4 грудня 2018 року.

Зустріч відбулася в спокійній, творчій та доброзичливій атмосфері. Викладачі та студенти з цікавістю та великою увагою слухали доповідачів, які відповідали на їх численні запитання.

Оксана Митяй,

доцент кафедри публічного управління та адміністрування