Остання редакція: 20 травня 2016

Зустріч з директором Уманського районного центру зайнятості

20-05-2016

18 травня 2016 р відбулось засідання наукового студентського гуртка кафедри публічного управління та адміністрування (керівник доцент Кепко В.М.), на якому виступив директор Уманського районного центру зайнятості, випускник 1985 року економічного факультету УСГІ ім. М. Горького Скрипник Василь Федорович. Він проінформував аудиторію про стан ринку праці в Уманському районі.

У своїй бесіді зі студентами Скрипник В.Ф. відзначив те, що центр зайнятості приділяє велику увагу слабозахищеним верствам населення, особливо переселенцям із Донецької та Луганської областей, а також демобілізованим військовослужбовцям, які повернулись із зони АТО. Як відзначив директор, центр проводить велику роботу з роботодавцями Уманського району для того, щоб наповнити базу даних вакансій.

За створення робочих місць підприємствам виплачується компенсація на сплату єдиного соціального внеску згідно чинного законодавства. Представлена інформація активно була сприйнята студентами, про що свідчать чисельні запитання під час зустрічі.

На засіданні гуртка також були заслухані доповіді студентів 4 та 5 курсів за темами наукових досліджень з актуальних питань менеджменту.

Прес-центр кафедри