Остання редакція: 02 квітня 2016

Зустріч з керівником ТОВ "Седна-Агро"

Генеральний директор

15-03-2016

Зустріч з керівником успішної компанії «Седна-Агро»

11 березня 2016 року на науковому студентському гуртку кафедри менеджменту організацій відбулася зустріч викладачів і студентів 3-4 курсів факультету менеджменту з генеральним директором ТОВ «Седна-Агро» Яровим Олегом Станіславовичем – колишнім випускником нашого навчального закладу, що отримав дві вищих освіти за спеціальностями «Агрономія» та «Менеджмент організацій». Він вільно володіє німецькою та англійською мовами і на сьогодні є успішним керівником і підприємцем.

ТОВ «Седна-Агро» є офіційним дистриб’ютором провідних світових фірм – виробників засобів захисту рослин та насіння ТОВ «Сингента» (Швейцарія), Баєр-Крон-Сайенс (Німеччина), ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» (Японія), Unifer, Dupont, Nufarm  та інших. Основною продукцією компанії «Седна-Агро» є засоби захисту рослин (гербіциди, інсектициди, фунгіциди, протруювачі), міндобрива, насіння сортів і гібридів таких с.-г. культур як соняшник, кукурудза, пшениця, соя та ріпак.

Партнерами даної компанії є господарства, розташовані в Черкаській, Харківській, Полтавській, Вінницькій, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Херсонській, Одеській та Київській областях.

Компанія «Седна-Агро» має мільярдний оборот, в ній працює 95 осіб, з яких 75% становлять колишні випускники і навіть викладачі, доценти нашого навчального закладу.

Двогодинна зустріч з Олегом Станіславовичем виявилася дуже цікавою і плідною. Гість виступив перед аудиторією з лекцією, яка стосувалась мистецтва управління великою компанією, корпоративної культури, особистісних рис поведінки характеру сучасного керівника. Також було розглянуто ряд інших важливих управлінсько-виробничих питань стосовно розвитку аграрного сектору економіки. Наприкінці виступу були дані відповіді на запитання присутніх і зустріч набула нового характеру у вигляді цікавої дискусії. Під час зустрічі були задіяні сучасні засоби комунікації, які є в розпорядженні кафедри менеджменту організацій.

Наприкінці керівник ТОВ «Седна-Агро» поділився своїми планами стосовно майбутньої діяльності фірми та подальшої співпраці з нашим навчальним закладом. При цьому гість запросив наших студентів для проходження практики у своїй фірмі та на Дні поля, які відбудуться у червні-липні цього року.

Олег Роєнко, кандидат економічних наук,

доцент кафедри менеджменту організацій