Остання редакція: 11 квітня 2018

Зустріч зі старшокласниками у Вільшанському району Кіровоградської області

11-04-2018

Представники кафедри публічного управління та адміністрування доцент О.М. Світовий та старший викладач А.В. Мовчанюк здійснили робочу поїздку до навчальних закладів Вільшанського району Кіровоградської області.

В ході зустрічі учнів 11 класів було ознайомлено із переліком спеціальностей та напрямами підготовки студентів, перевагами навчання в Уманському національному університеті садівництва та перспективами працевлаштування по закінченню навчального закладу.

Старшокласники проявляли зацікавленість, ставили різні запитання щодо особливостей вступу у 2018 році, цікавились переліком предметів для складання ЗНО за окремими спеціальностями, умовами проживання у гуртожитках та можливостями культурного проведення дозвілля в університеті. Під час спілкування на всі ці запитання абітурієнтам було надано повну інформацію. Крім того, учні отримали інформаційні матеріали та буклети про університет і спеціальності, що несуть корисну та актуальну для випускників інформацію.

Наприкінці зустрічі всіх старшокласників було запрошено відвідати День відкритих дверей, що відбудеться 19‑20 квітня 2018 року та поринути в атмосферу одного із найстаріших вищих навчальних закладів України – Уманський національний університет садівництва.

Робоча поїздка була продовжена у Вільшанській районній державній адміністрації, де викладачі кафедри публічного управління та адміністрування мали змогу поспілкуватись з керівником апарату Оленой Куцаревой та працівниками, у ході якої висвітлено можливості здобуття працівниками райдержадміністрації ступеня магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Уманський національний університет садівництва є уповноваженим вищим навчальним закладом, що проводить атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою і має право видавати посвідчення встановленого зразка відповідно до затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №301 «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».

К.е.н., старший викладач кафедри публічного

управління та адміністрування Мовчанюк А.В.