Остання редакція: 18 квітня 2018

Історія розвитку кафедри

Кафедра менеджменту організацій бере свій початок з 1929 року, коли в Уманському сільськогосподарському інституті було створено кафедру економіки і організації сільськогосподарського виробництва. Першим її завідувачем був професор Клевайчук Ф.П. У 1976 р. з відкриттям економічних спеціальностей виникла необхідність у створенні спеціалізованих кафедр, ними стали кафедра управління сільськогосподарським виробництвом та кафедра організації сільськогосподарських підприємств. У подальшому вони зазнали таких трансформацій: 1978-1996 рр.- кафедра управління, кафедра менеджменту і права, кафедра організації сільськогосподарських підприємств; 1996-2006 рр.- кафедра менеджменту і маркетингу, кафедра організації агробізнесу; 2006-2007 рр. - менеджменту організацій, кафедра організації виробництва та агробізнесу; 2 липня 2007 року  відбулося об’єднання кафедр в одну випускаючу кафедру менеджменту організацій.

У квітні 2016 року наказом ректора університету кафедру менеджменту організацій було перейменовано у кафедру публічного управління та адміністрування.