Меню
Остання редакція: 22 березеня 2016

Матеріально-технічна база

Кафедра має 9 аудиторій: навчальних – 4, викладацьких – 2, науково-методичний кабінет – 1, лаборантська – 1, кабінет завідувача – 1. Одна з навчальних аудиторій обладнана 15-ма сучасними персональними комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет. Три лекційних аудиторії обладнано мультимедійними проекторами.

Крім того, в аудиторії №234 викладачі та студенти у навчальному процесі можуть використовувати інтерактивну мультимедійну дошку.

 

Останні новини

Підведення підсумків Всеукраїнської конференції «Актуальні питання публічного управління та адміністрування в контексті реалізації адміністративної реформи»Читати повністю

Підведення підсумків Всеукраїнської конференції «Актуальні питання публічного управління та адміністрування в контексті реалізації адміністративної реформи»

Читати повністю

Участь у навчально-практичному семінарі «Ефективні методики розвитку громадянської компетентності та політичної обізнаності дітей і молоді М18»Читати повністю

Участь у навчально-практичному семінарі «Ефективні методики розвитку громадянської компетентності та політичної обізнаності дітей і молоді М18»

Читати повністю

Всі новини