Меню

Науковий студентський гурток

На кафедрі пубдічного управління та адміністрування під керівництвом доцента Світового О.М.  щосереди проводяться засідання наукового студентського гуртка, на яких студенти-дипломники презентують результати своїх наукових досліджень та мають можливість поспілкуватися з успішними менеджерами й громадськими діячами провідних компаній. Зустрічі проводяться у формі семінарів, демонстраційних показів, круглих столів та дискусійних клубів. Окремо працює секція наукового гуртка для студентів-дипломників ступеня вищої освіти "магістр". 

Основна тематика доповідей молодих фахівців присвячена питанням якісного надання адміністративних послуг, соціально-економічного розвитку сільських територій, використання ширших можливостей громадських організацій та надання консалтингових послуг.

Вже стало традицією проведення виїзних засідань наукового студентського гуртка із залученням провідних керівників та спеціалістів аграрних підприємств, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Протягом 2017-2018 н.р. студенти мали нагоду відвідати:

-  СТОВ «Верхнячка-Агро» (смт. Верхнячка Христинівського району);

 - ДП "Умань-Агро" (с. Синиця Христинівського району);

 - ФГ «Агрофірма «Базис» ( с. Кочубіївка та с. Гереженівка Уманського району);

- ТОВ «Умань-Агро» (с. Гереженівка Уманського району);

- ПАТ «Уманьферммаш» (м. Умань);

- ПОСП «Уманський тепличний комбінат» (м. Умань);

- ПП "Уманський завод залізобетонних виробів;

- Торговий дім «Агроальянс»;

- ТОВ «Техноторг»;

Іваньківська сільська громада (Маньківський район Черкаська область).

Протягом 2017-2018 н.р. навчальні поїздки і семінари проходили в:

агроконсалтингова компанія «Дикун Глобал Консалт».

Керівником виїзних практичних занять студентів в установи, організації і підприємства є доцент кафедри Коваленко Г.О.

Надалі планується практикувати постійне поєднання теоретичних і практичних навчань як в аудиторіях, так і в організаціях, установах і підприємствах. Це дасть змогу студентам краще засвоїти інформацію, а також протягом навчання адаптуватися до сучасних вимог надання якісних адміністративних послуг.

Останні новини

11.10.2019 року на кафедрі публічного управління та адміністрування відбулося секційне засідання ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи».Читати повністю

11.10.2019 року на кафедрі публічного управління та адміністрування відбулося секційне засідання ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи».

Читати повністю

На кафедрі публічного управління та адміністрування відбувся науково-практичний семінар на тему «Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади».Читати повністю

На кафедрі публічного управління та адміністрування відбувся науково-практичний семінар на тему «Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади».

Читати повністю

Всі новини