Меню

Науковий студентський гурток

 На кафедрі публічного управління та адміністрування під керівництвом доцента Світового О.М.  проводяться засідання наукового студентського гуртка, на яких студенти-дипломники презентують результати своїх наукових досліджень та мають можливість поспілкуватися з керівниками та спеціалістами державних установ та органів місцевого самоврядування а також із громадськими діячами. Зустрічі відбуваються у формі семінарів, демонстраційних показів, круглих столів та дискусійних клубів. 

 Основна тематика доповідей присвячена сучасним аспектам державного управління, децентралізації місцевої влади,  якісного надання адміністративних послуг, соціально-економічного розвитку сільських територій та функціонування громадських організацій.

 Гарною традицією стало проведення виїзних засідань наукового студентського гуртка із залученням керівників та спеціалістів державних установ, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 На кафедрі публічного управління та адміністрування постійно проводяться зустрічі студентів із провідними стейкхолдерами, зокрема:

  1. Яремчуком Русланом Анатолійовичем  – головою Родниківської сільської ради Уманського району Черкаської області.
  2. Слупіцькою  Олександрою Іванівною – директором  Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Уманського району Черкаської області.
  3. Віллі Меєрсом – професором університету Міссурі (Колумбія, США).
  4. Мовчанюк Валентиною Олексіївною – начальником управління агропромислового розвитку Уманської районної державної адміністрації Черкаської області.
  5. Яремчук Оксаною Василівною – доктором психологічних наук, доцентом  Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України.
  6.  Скрипником Василем Федоровичем – директором Уманського районного центру зайнятості Черкаської області.
  7. Ожогіною Наталією Сергіївною – заступником начальника Уманської ДПІ Уманського управління ГУ ДПС у Черкаській області.
  8. Кузьменком  Володимиром Михайловичем ­– головою Володарської районної ради Київської області.

 Викладачі кафедри і надалі планують поєднувати теоретичні та практичні заняття зі студентами як в аудиторіях університету, так і в організаціях та установах. Це дасть змогу студентам краще засвоїти навчальний матеріал адаптуватися до сучасних умов здійснення публічного управління.

 

 

Останні новини

СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ З НАГОДИ ЮВІЛЕЙНОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ  «МЕНЕДЖМЕНТ ХХІ СТОЛІТТЯ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ»Читати повністю

СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ З НАГОДИ ЮВІЛЕЙНОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МЕНЕДЖМЕНТ ХХІ СТОЛІТТЯ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ»

Читати повністю

Всі новини