Остання редакція: 12 жовтня 2019

11.10.2019 року на кафедрі публічного управління та адміністрування відбулося секційне засідання ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи». У вступному слові завідувач кафедри доктор економічних наук Петренко Наталія Олександрівна привітала учасників конференції та побажала плідної праці, наголосивши на актуальності питань, які розглядаються в контексті реформи децентралізації.

Згідно програми конференції, на секційному засідання з доповідями виступили 19 учасників, з них 11 студентів. Усі виступи  були вислухані з великою увагою, після чого доповідачі відповіли на численні запитання аудиторії. Секційне засідання пройшло  у творчій атмосфері, адже відбувся обмін думками та ідеями щодо розвитку публічного управління та адміністрування. Підводячи підсумки роботи секційного засідання, завідувач кафедри Петренко Н.О. подякувала учасникам конференції та виказала надію, що обговорені на засіданні питання знайдуть своє втілення у практичній діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування.

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування

Світовий О.М.