Меню
Остання редакція: 31 березеня 2020

Дистанційна освіта під час карантину очима студентів кафедри публічого управління та адміністрування

          Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю викладачiв та студентiв на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi.

          У наш час Інтернет-технологій багато аспектів нашого життя переноситься в мережу, прискорюючи тим самим темпи розвитку інформаційного суспільства і долаючи географічні бар’єри. Не стає виключенням і освіта. У зв'язку з карантином, який запровадив Кабінет міністрів для запобігання розповсюдження короновірусу, студенти кафедри публічного управління та адміністрування жваво взялися за освоєння дистанційного навчання. 

          Староста 41-пб групи спеціальності  281 «Публічне управління та адміністрування» факультету менеджменту Уманського НУС Захарченко Марія опрацьовує лекційний матеріал з дисципліни «Адміністративний менеджмент»

           Студентка 41-пб групи спеціальності  281 «Публічне управління та адміністрування» факультету менеджменту Уманського НУС Шестакова Євгенія складає тестові завдання на тему «Кар’єра державного службовця» з дисципліни «Адміністртивний менеджмент»

 

          Студентка 41-пб групи спеціальності  281 «Публічне управління та адміністрування» факультету менеджменту Уманського НУС Геращенко Анастасія виконує контрольні завдання на тему «Адміністративні посади та їх ієрархія» з дисципліни «Адміністртивний менеджмент»

 

          Студентка 31-м групи факультету менеджменту Уманського НУС Середа Світлана складає презентації на тему «Управління поведінкою індивіда» з дисципліни «Організаційна поведінка» та допомагає розповсюджувати навчальні матеріали серед своїх колег, які мають обмежений доступ до мережі Internet

          Для організації дійсно ефективного навчального процесу дистанційного навчання необхідна систематична робота як студента, так і викладача кожного дня на протязі всього терміну карантину. Працюймо далі.

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування Оксана Гайдай