Остання редакція: 31 березеня 2020

Дистанційне навчання на кафедрі публічного управління та адміністрування

Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції Кабінет міністрів запровадив обмежувальні заходи в Україні з 12 березня по 24 квітня, тоді постали питання: «Що таке дистанційне навчання? Як проводити навчальний процес?».

В епоху поширення новітніх технологій організувати дистанційне навчання не є проблемою. Більше того, вчитись використовуючи смартфони та ноутбуки для студентів  стане цікавим досвідом. Свідома та відповідальна робота викладача під час дистанційного навчання відобразиться на роботі студентів.

«Виконувати свою роботу відповідально можна й вдома», – зазначає д.е.н., доцент кафедри публічного управління та адміністрування Уманського НУС Гайдай Оксана Василівна

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування Оксана Гайдай