Остання редакція: 09 березеня 2020

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування – член організаційного комітету міжнародної конференції.

Д.е.н., доцент кафедри публічного управління та адміністрування Оксана Гайдай отримала почесну грамоту за участь в організаційному комітеті 35-ї міжнародної конференції IBIMA, котра проходитиме 1 – 2 квітня у м. Севілья (Іспанія). Матеріали вказаної конференції індексуються у наступних базах даних: Scopus (з 2005 р), Engineering Village (з 2005 р) Web of Science (з 2006 р).

Цією відзнакою підтверджено вагомий вклад нашої колеги у популяризацію української наукової думки на міжнародному рівні.

Кафедра публічного управління та адміністрування щиро вітає колегу із гідним визнанням її роботи у міжнародній академічній спільноті і бажає подальших здобутків на професійній ниві.

Матеріали