Остання редакція: 12 вересня 2019

На кафедрі публічного управління та адміністрування відбувся науково-практичний семінар на тему «Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади».

На кафедрі публічного управління та адміністрування відбувся науково-практичний семінар на тему «Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади», котрий був проведений на базі Родниківської сільської ради Уманського району Черкаської області, з відвідуванням місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У роботі семінару взяли участь голова Родниківської сільської ради  Яремчук Руслан Анатолійович, директор Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Слупіцька Олександра Іванівна, викладачі кафедри публічного управління та адміністрування та студенти факультету менеджменту УНУС  11-пб, 21-пб, 31-пб, 41-пб, 21 м-пб груп.

Відкриваючи засідання, завідувач кафедри, д.е.н. Наталія Олександрівна Петренко запросила до слова  голову Родниківської сільської ради Яремчука Р.А., котрий у своєму виступі розповів про проблеми та перспективи розвитку місцевого самоврядування. Учасники семінару з цікавістю слухали  доповідача та задали йому численні запитання, на які отримали вичерпні відповіді.

Далі учасники семінару продовжили свою роботу у стінах Родниківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Директор школи Слупіцька О.І. розповіла про історію школи та провела екскурсію по ній. Особливу цікавість учасники семінару виявили при ознайомлені з програмами та оснащенням кабінетів нової української школи, комп’ютерних класів та кабінету робототехніки.

На завершення семінару завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Петренко Н.О. подякувала учасникам семінару за плідну роботу та висловила сподівання щодо подальшої співпраці кафедри з органами місцевого самоврядування  та ЗОШ села Родниківка.

Доцент кафедри публічного                                         Світовий О.М.

управління та адміністрування