Остання редакція: 02 березеня 2020

Науково-практичний семінар на кафедрі публічного управління та адміністрування.

У березні 2020 року  у приміщенні  Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)  виконавчого комітету Уманської міської ради відбувся науково-практичний семінар  на тему «Організація надання адміністративних послуг» за участі викладачів і студентів кафедри публічного управління та адміністрування та співробітників згаданого Центру. Завідувач кафедри,  доктор економічних наук, професор Наталія Петренко привітала учасників семінару і надала слово директору ЦНАП Інні Олександрівні Гущиній, яка ознайомила учасників семінару з організаційною та управлінською структурою установи, а також із основними видами адміністративних послуг, котрі надаються у ній. Доповідач зазначила, що ЦНАП надає більше 170 адміністративних послуг і найближчим часом їх кількість значно збільшиться в результаті модернізації Центру. Доповідь була сприйнята учасниками семінару з великою цікавістю, після чого відбулося жваве обговорення отриманої інформації, в ході якого доповідач надала студентам і викладачам змістовні відповіді на їх запитання.  У співдоповіді адміністратор ЦНАП Оксана Анатоліївна Новік більш детально розповіла про напрями роботи Центру та організацію надання найбільш затребуваних адміністративних послуг, за якими звертаються жителі м. Умань та району. Співдоповідач також надала вичерпні відповіді на численні запитання учасників семінару.

У заключному слові завідувач кафедри подякувала представникам ЦНАП  за змістовні доповіді  та усім учасникам семінару за плідну роботу. Cпівпраця між кафедрою публічного управління та адміністрування та Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради продовжуватиметься, адже вона допоможе студентам кафедри стати висококваліфікованими фахівцями.

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування Світовий О.М.