Остання редакція: 26 жовтня 2020

СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ З НАГОДИ ЮВІЛЕЙНОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МЕНЕДЖМЕНТ ХХІ СТОЛІТТЯ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ»

22 жовтня 2020 року на кафедрі публічного управління та адміністрування відбулося секційне засідання десятої ювілейної Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи». Секційне засідання відбувалося у дистанційному режимі за участі студентів та викладачів кафедри.

Під час засідання було заслухано та обговорено сім доповідей згідно програми конференції. Доповідачі секції «Публічне управління та адміністрування» поділилися із присутніми на конференції своїми науковими дослідженнями у сфері проведення децентралізації у нашій країні, розвитку сучасних комунікацій в публічному управлінні, форм державної підтримки. Жваве обговорення викликали підняті доповідачами питання публічно-приватного партнерства як механізму взаємодії влади та бізнесу, а також  удосконалення механізму управління соціального захисту сімей з дітьми, як і  продовження медичної реформи.

У заключному слові завідувач кафедри публічного управління та адміністрування професор Петренко Н.О. подякувала учасникам секційного засідання за плідну співпрацю та побажала подальших творчих успіхів.

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування

Світовий О.М.