Остання редакція: 23 квітня 2020

СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ, ПРИУРОЧЕНОЇ 120-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО І ПЕДАГОГА У ГАЛУЗІ ЗЕМЛЕРОБСТВА С.С. РУБІНА

23 квітня 2020 року на кафедрі публічного управління та адміністрування в он-лайн режимі відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової інтернет-конференції, приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого у галузі землеробства С.С. Рубіна. У відео – конференції взяли участь студенти та викладачі кафедри.

Завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доктор економічних наук, професор Наталія Олександрівна Петренко привітала учасників конференції та побажала усім творчих успіхів у навчанні та на професійній ниві.  Вона також зазначила, що управління державою є складним видом професійної діяльності, котрий потребує від керівників вищої, середньої та нижчої ланок органів державного управління та місцевого самоврядування ґрунтовних знань нормативно-правової бази, навиків спілкування з людьми та вирішення конфліктних та екстремальних ситуацій, а також відданості служінню на благо України та її громадян.

Згідно програми конференції, на секційному засіданні доповідали 15 студентів кафедри. Студенти представили результати наукових досліджень та окреслили перспективи  розвитку досліджень у сфері публічного управління та адміністрування. Доповіді учасників конференції викликали інтерес у слухачів та спровокували жваву дискусію на теми пов’язані із публічним управлінням та адмініструванням.

Наприкінці конференції було підведено підсумки та відзначено студентів,  доповіді котрих були визнані найкращими:

І місце – Банк А.В.  – студентка 11м-пб групи;

ІІ місце – Захарченко М.А. – студентка 41-пб групи;

ІІІ місце – Ящук Т.М. – студентка 21-пб групи.

Бажаємо учасникам конференції подальших творчих здобутків!

Олександр Світовий, доцент кафедри публічного управління та адміністрування.