Меню
Остання редакція: 24 квітня 2019

Семінар-тренінг на кафедрі публічного управління та адміністрування на тему «Соціально-психологічна технологія конструювання імідж-легенди України»

          В сучасному світі, в тому числі й в Україні, все ширше використовуються різноманітні технології формування іміджу державних суб’єктів – як окремих політичних, громадських чи державних службовців, так і органів державної влади та місцевого самоврядування з метою досягнення певних стратегічних і тактичних цілей розвитку держави. При цьому, актуальною проблемою залишається пошук нових форм і засобів стимулювання політичної активності українського народу, сприяння духовному оновленню суспільства, утвердження і поширення в українському суспільстві культу державницької ідеї, концептуальним ядром якої є формування власної державної національної ідеї.

          Тому, з метою формування культурної, національної та духовної свідомості молоді, 23 квітня 2019 року на кафедрі публічного управління та адміністрування відбувся семінар-тренінг на тему: «Соціально-психологічна технологія конструювання імідж-легенди України», який провела Яремчук Оксана Василівнадоктор психологічних наук, доцент Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України.

          Тема семінару та питання які обговорювалися викликали зацікавлення та жваву дискусію серед студентів. Захід був побудований у форматі питання-відповідь, де кожний студент зміг висловити свої думки та бачення щодо основних історичних та культурних надбань українського народу, завдяки яким і формується імідж держави.

 Анастасія Мовчанюк, доцент кафедри публічного управління та адміністрування