Остання редакція: 11 березеня 2020

«The Structure of the European Union» - лекція англійською мовою на кафедрі публічного управління та адміністрування.

Європейський Союз відіграє важливу роль у підтримці стабільності, безпеки та процвітання, демократії, основних прав і свобод людини і громадянина та верховенства права на міжнародному рівні. Прагнення України до членства в ЄС зафіксовано у багатьох відповідних нормативно-правових актах. Сприяючи розширенню світогляду студентів та збагаченню їх знань щодо структури та умов функціонування ЄС, доцент кафедри публічного управління та адміністрування, к.е.н. Оксана Кіфоренко провела лекцію англійською мовою на тему:  «The Structure of the European Union». Лекцію було проведено у рамках предмету «Міжнародне публічне управління та євроінтеграція» для студентів 41-пб групи факультету менеджменту. Студенти дізналися про склад країн-членів даного об’єднання, хто був так званими архітекторами Європейського проекту, про символи ЄС, скільки і які офіційні мови використовуються у Європейському Союзі, умови створення та етапи розвитку ЄС, а також багато інших цікавих та пізнавальних фактів про одне із найсильніших та найвпливовіших об’єднань світу. Багато уточнюючих питань викликала інформація про заходи, котрі впровадив ЄС після світової фінансової кризи 2008 року для стабілізації фінансової та банківської систем. Жваву дискусію спровокувала інформація про прагнення Європейського Союзу зробити Європу першим у світі кліматично – нейтральним континентом до 2050 року та про «Зелену Угоду», котру було представлено у грудні 2019 року як процедуру досягнення згаданої амбітної мети. Сприяти імплементації основних цінностей ЄС, а саме забезпечення миру та стабільності, підвищенню добробуту громадян, боротьба з нерівністю та дискримінацією,  посилення економічної, соціальної та територіальної згуртованості та солідарності між країнами, повинно бути основною віхою на шляху до членства України у Європейському Союзі.