Остання редакція: 28 листопада 2019

Відкрита лекція на кафедрі публічного управління та адміністрування.

На кафедрі публічного управління та адміністрування відбулася лекція на тему змін та доповнень до Податкового кодексу України. Лекцію було проведено у рамках предмету «Державний бюджет» запрошеним лектором Ожогіною Наталією Сергіївною – заступником начальника Уманської ДПІ Уманського управління ГУ ДПС у Черкаській області. Лектор розповіла про зміни у податковому законодавстві щодо сплати податків юридичними та фізичними особами – підприємцями, спрощеної системи оподаткування та податкових пільг. Інформація подана лектором вельми зацікавила слухачів і спричинила шквал питань та коментарів наприкінці виступу.

Такі лекції ще один доказ плідної співпраці між кафедрою публічного управління та адміністрування та роботодавцями.