Остання редакція: 20 грудня 2020

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ ДИПЛОМНИХ РОБІТ МАГІСТРА ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

9 та 17 грудня 2020 року на кафедрі публічного управління та адміністрування факультету менеджменту відбувся захист кваліфікаційних (дипломних) робіт магістрів заочної та денної форми навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Екзаменаційна комісія на чолі з завідувачем кафедри публічного управління, доктором економічних наук, професором Петренко Наталією Олександрівною дала високу оцінку рівню магістерських робіт та відзначила їхню прикладну значимість.

Представлені до захисту дипломні роботи були присвячені вивченню актуальних питань формування стратегії реалізації державної політики реформування та розвитку сфери охорони здоров’я,  формування напрямків реалізації програми соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад, удосконаленню кваліфікації управлінських кадрів щодо роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування. Об’єктами дослідження стали органи виконавчої влади та місцевого самоврядування Черкаської, Київської, Тернопільської, Хмельницької, Одеської та Вінницької областей.

Студенти-випускники на захисті продемонстрували ґрунтовні теоретичні знання з фахових дисциплін, а також вміння аналізувати матеріал, дискутувати, творчо мислити.

Голова екзаменаційної комісії відзначила актуальність, новизну, практичну направленість та високий рівень захисту дипломних робіт. За рішенням екзаменаційної комісії всім студентам-випускникам спеціальності 281 «Публічного управління та адміністрування» присвоєно кваліфікацію магістра публічного управління адміністрування.

Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної праці та успіхів на професійній ниві!

Анастасія Мовчанюк, секретар екзаменаційної комісії,

к.е.н., доцент кафедри публічного управління та адміністрування