Остання редакція: 12 липня 2020

Запрошуємо на навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»!

Кафедра публічного управління та адміністрування факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва запрошує на навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за освітнім ступенем «Бакалавр».

Для участі у конкурсі за державним замовленням або контрактом, абітурієнт має надати сертифікати ЗНО з наступних предметів:

1. Українська мова та література
  2. Математика
  3. Іноземна мова, або історія України.

Для участі у конкурсі виключно за контрактом, абітурієнт має надати сертифікати ЗНО з наступних предметів:

1. Українська мова та література
  2. Історія України
  3. Біологія або математика.

Протягом навчання за вказаною спеціальністю, ви дізнаєтеся про особливості державного управління у різних сферах суспільного розвитку та на різних рівнях, про існуючі моделі державного та регіонального управління у різних країнах; ознайомитесь із вітчизняною системою органів державної влади та органів місцевого самоврядування; вивчите сутність, значення та основні етапи формування електронного уряду в Україні та напрями і механізми трансформації системи публічного управління в Україні, а також багато іншої нової та цікавої інформації.

Здобувши дану спеціальність, ви зможете працювати в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, займати відповідальні посади у державних і громадських фондах та профспілкових організаціях, а також у міжнародних неурядових та громадських організаціях та об’єднаннях.

Диплом «Бакалавра» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» - це ваш крок назустріч своїй мрії досягти успіху в житті! Зробіть же його! Кафедра публічного управління та адміністрування факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва чекає на вас!